Pinsa Romana – kde ji můžete ochutnat?

Pinsa Romana – starší sestra tolik známé pizze. O kvalitách a přednostech pravé pinsa romana jsme psali již v předchozích článcích, na našem webu se dozvíte, které pražské restaurace ji krom nás nabízejí také, ale dnes vám přinášíme seznam restaurací po celé ČR, kde si tuto lahůdku můžete objednat.

Kde vám naservírují tu pravou?

RESTAURACE KOST

Naše restaurace, umístěná přímo pod tímto krásným malebným hradem, Vám nabízí spoustu možností kvalitního občerstvení. Můžete využít buď vnitřní stylově vyzdobenou restauraci, nebo, dáváte – li přednost dotyku přírody, rozsáhlou venkovní terasu fungující formou samoobslužnou.

Ale pokud jste opravdu požitkáři a fajnšmekři, rozhodně půjdete dál a s velikou chutí navštívíte naše grily a udírny v zadní části krásné a útulné zahrady, kde Vám nabízíme opravdu neopakovatelné dobroty, na které jen tak nezapomenete a jen tak někde je nenajdete.

PINSERIA PARDUBICE

Díky podílu vody v těstě, který tvoří 80% z celkové váhy použité mouky, se PINSA ROMANA pyšní svojí lehkostí a snadnou stravitelností k níž přispívá i doba kynutí těsta, které trvá až 120 hodin.

Díky mouce DI MARCO, která se skládá ze směsi pšeničné, rýžové a sojové mouky a době kynutí těsta získává svoji nezaměnitelnou chuť, křupavost na povrchu a vláčnost uvnitř.

BULLDOG STEAKHOUSE

TRADICE OD ROKU
1999

PIZZA TAVERNA

Restaurant Taverna (Pizza – Pinsa Romana)
Provozovatel/ owner: Miroslav Mrázek, u Stadionu 1066, Rychnov nad Kněžnou

Adresa Restaurace: Balbínova 254, Rychnov nad Kněžnou.