Vinotéky Praha – 5 tipů na ty nejlepší

Víte co je vinotéka? Je to specializovaná prodejna vína, kde si ho můžete nejenom zakoupit, ale i ochutnat a nechat si odborně poradit od kvalifikovaného personálu. Dalším významem slova vinotéka může být i sbírka vín – třeba i u vás doma. Láhve vína by měly být skladovány za optimálních podmínek – ve speciální chladící skříňce.

Vinotéky Praha

VINOTÉKA PRAHA

Dovolujeme si vás přivítat na stránkách www.vinoteka-praha.cz, na kterých si můžete objednat z veliké nabídky šampaňského, vybraných sektů, koňaků, rumů, whisky a dalších destilátů, doutníků a minerální vody. Postupně se snažíme doplňovat další a další produkty a informace o jednotlivých výrobcích. Firma Bubbles s.r.o. se specializuje na prodej alkoholických nápojů již od roku 2000. V sortimentu máme přes tisíc druhů šampaňského, několik set druhů destilátů a na skladě stálou zásobu mnoha tisíců lahví (skladem máme 99% námi nabízených položek). Většinu objednávek expedujeme do 24 hodin od objednání.

VINO VENUE

VÍNO, TAPAS, UMĚNÍ

Vynikající „Bílá Morava“, lahodný „Červený svět“!

Tasting – RAKOUSKÉ VELTLÍNY!!!

Moravská vína od Vinařství ŠKROBÁK, LAHOFER, VICAN, STÁVEK, ŠALŠA a mnoho dalších.

Najdete u nás i bohatý výběr rakouských Veltlínů (Kremstal, Wagram, Dürnberg, Weinviertel, Traisental).

A suchý německý Riesling z Rheingau z produkce slavného vinařství GH von MUMM!

DVORNÍ VINOTÉKA

Dvorní vinotéku jsme založili v roce 2003, protože jsme jako milovníci vína zatoužili po hezkém prostoru v centru Prahy, kde bychom svou lásku a znalosti vín předali a šířili osvětu.

Osud nám přál, a tak se nám poštěstilo na Uhelném trhu získat prostory bývalé modlitebny se středověkou klenbou datovanou kolem roku 1360. Nutno podotknout, že takovýto reliéf klenby byl ve své době použit v českých zemích vůbec poprvé, čímž se svým hostům rádi chlubíme. A pokračujeme tím, že se sice vinotéka od svého založení nachází v přízemí, ale v dobách, kdy historický objekt sloužil k duchovním účelům, se jednalo ještě o první patro!

VINOTÉKA KARLÍN

DEGUSTACE

Rádi pro vás připravíme řízenou degustaci na míru ať už s víny dle vašeho výběru nebo výběru našeho sommeliera. Vše možno jak v našich prostorách nebo přímo u vás – například ve firmě – možno i v anglickém jazyce. Nabízíme základní 2 balíčky včetně občerstvení dle typu degustace. Cena se může lišit na základě dalších požadavků, počtu osob a dalších specifikací

VINOTÉKY PRAHA

  • ochutnávky a degustace
  • možnost zakoupení přímo na místě
  • nejnovější a nejlepší vína z celého světa