Živá hudba Praha

Živá hudba Praha – Hledáte příjemné posezení v kavárně/vinárně/restauraci se živou hudbou? Živá hudba může být příjemným doplňkem a zpestřením posezení v restauraci.

Živá hudba – kde vám zahrají tu vaši?

Šenkovna Pub

Šenkovna je vinárna přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností a rozmanitou kuchyní našeho šéfkuchaře Jana Papršteina. Místo určené pro obchodní setkání, romantické posezení ve dvou, či bouřlivý večírek. V letním období můžete posedět na letní zahrádce, která je v klidném vnitrobloku a není časově omezena nočním klidem. Vždy je otevřena dle otevírací doby a využitelná také přes zimní období. 

Všechna vína, chuťovky i suroviny pro přípravu pokrmů pro vás pravidelně vybíráme, ručíme za jejich čerstvost a rádi sdělíme jakou cestou k nám dorazily. Nejraději si vše vybíráme osobně přímo u dodavatelů.

Pořádáme degustace, cimbálovou muziku Štěpána Hanuše, firemní večírky a soukromé akce v našem salonku nebo vinném sklípku. Nově také koncept LETNÍ KINO VE VINICI.

Šenkovna Pub


Gruzie Restaurant

Gruzie je takovým našim druhým domovem, proto nám v Praze kousek té domoviny chyběl. Originální kavkazskou restauraci tu nenajdete. Přitom gruzínská pohostinnost, kdy se stoly prohýbají pod vahou jídla a dobrého pití jde ruku v ruce s jejich umění stolování a zábavy. Khinkali, šašlik, hachapuri a kharcho servírované společně se skleničkou Kindzmarauli. Maso připravované na dřevěném uhlí, které masu ponechá dostatečnou šťavnatost a chuť. To vše v příjemném prostředí restaurace s prvky gruzínské historie a tradic. Nemusíte balit kufry a jezdit daleko. Stačí dorazit do naší restaurace Gruzie kousek od Staroměstského náměstí.

Gruzie restaurant

La Casa Argentina

Restaurace La Casa Argentina, to jsou tři patra nejlepších steaků, dobrého jídla, vybraných nápojů a zábavy v rytmech jižní Ameriky.  Výběr toho nejlepšího hovězího z různých zemí a náš sortiment řezů nemá široko daleko konkurenci. Díky originálnímu argentinskému grilu „Parilla“ roztápěnému dřevěným uhlím, mají naše steaky jednu unikátní ingredienci, která jim dodává výjimečnou chuť. Ingredienci prastarou, oheň.

Naše restaurace s téměř 380 místy k sezení patří mezi jednu z největších v Praze. Je rozdělena na čtyři časti s odlišným prostředím a atmosférou a součástí dvou těchto prostor je také koktejlový bar. Při každé z Vašich návštěv můžete zažít naprosto jinou atmosféru a připadat si pokaždé jako v jiné restauraci. Mimo nevšedních kulinářských zážitků a těch nejlepších steaků Vám od středy do soboty naše restaurace přináší i zážitky kulturní v podobě pestrého hudebního programu v rytmu salsy a latino.

Pro případ privátních akcí disponujeme luxusním El Fumador lounge, kde je možné uspořádat jakoukoliv akci v naprostém soukromí a s velmi diskrétní obsluhou. Pokud není El Fumador právě obsazen jednou z těchto oblíbených akcí, nabízíme v tomto lounge nově našim hostům relax s vodní dýmkou, zajímavými drinky nebo vybranými víny.

La Casa Argentina

Loď Pivovar

Restaurace s vlastním pivovarem, ve které si užijete staročeskou kuchyni, pivnici i letní terasu s barem, grilem a odpočinkovým ležením. To vše vás čeká na třech palubách unikátního projektu v českých vodách. Tři klasiky Lodi Pivovar čekají vždy na čepu. Zároveň pro vás pravidelně připravujeme spoustu speciálů od typů plzeňských až po ty anglické.

Loď Pivovar